KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396291

nr 1539 6291

Stefan Alexis

(f. 1970), Sverige

Oljemålning, Signerad, 2002. Diptyk, Olja på pannå, 30x60, oramad

Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:29:16

Stefan Alexis

Läs mer om Stefan Alexis